Keresés

Részletes keresés

apca Creative Commons License 2011-10-26 21:47:56 144

Mivel itt elég sokan ismerik emylünket, javaslom inkább az email-t használnod a hasonló féreértések elkerülése miatt

Lehet, hogy ámítástechnikai működésem hegyezte ki az apró részletek fontosságát, különbségek észrevételét.

 

Egyébkén már csak azért sem szokhatom le az Emil-ezésről, mert ennek használatával ismertem meg. Úgy érzem hogy megváltoztatásával cserbenhagynám vas-madár-fotósunkat.

 

(Arról már nem is beszélve, hogy egy email nem tud kopogtatni - szemben egy Emillel.

Emyl jelezte, hogy ő bizony nem kopogtatott sehová.)

 

:D

A hozzászólás:
Inzsellér Creative Commons License 2011-10-26 21:36:38 143

Én is már többször beszoptam az emil kopgtatat szöveget, és rohantam az ajtóhoz, hogy Dundika ott van-e? Mivel itt elég sokan ismerik emylünket, javaslom inkább az email-t használnod a hasonló féreértések elkerülése miatt

Előzmény:
apca Creative Commons License 2011-10-26 21:32:39 142

Emil németben van még, nem ? :D

Nem egyről beszélünk.

Te Emyl-re gondolsz :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!