Keresés

Részletes keresés

Inzsellér Creative Commons License 2011-10-26 21:36:38 143

Én is már többször beszoptam az emil kopgtatat szöveget, és rohantam az ajtóhoz, hogy Dundika ott van-e? Mivel itt elég sokan ismerik emylünket, javaslom inkább az email-t használnod a hasonló féreértések elkerülése miatt

A hozzászólás:
apca Creative Commons License 2011-10-26 21:32:39 142

Emil németben van még, nem ? :D

Nem egyről beszélünk.

Te Emyl-re gondolsz :)

Előzmény:
monyesz Creative Commons License 2011-10-26 21:28:49 141

Emil németben van még, nem ? :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!