|
|
|
|
 |
Inzsellér
2011-10-26 21:36:38
|
143
|
Én is már többször beszoptam az emil kopgtatat szöveget, és rohantam az ajtóhoz, hogy Dundika ott van-e? Mivel itt elég sokan ismerik emylünket, javaslom inkább az email-t használnod a hasonló féreértések elkerülése miatt |
|
A hozzászólás:
 |
apca
2011-10-26 21:32:39
|
142
|
Emil németben van még, nem ? :D
Nem egyről beszélünk.
Te Emyl-re gondolsz :) |
|
Előzmény:
 |
monyesz
2011-10-26 21:28:49
|
141
|
Emil németben van még, nem ? :D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|