Keresés

Részletes keresés

apca Creative Commons License 2011-10-26 21:32:39 142

Emil németben van még, nem ? :D

Nem egyről beszélünk.

Te Emyl-re gondolsz :)

A hozzászólás:
monyesz Creative Commons License 2011-10-26 21:28:49 141

Emil németben van még, nem ? :D

Előzmény:
apca Creative Commons License 2011-10-26 21:21:24 140

Nagyon örülök neki. :)

 

Elküldtem Emil-t egy-két tanáccsal a vírus kapcsán.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!