|
|
|
|
 |
monyesz
2011-10-26 21:28:49
|
141
|
Emil németben van még, nem ? :D |
|
A hozzászólás:
 |
apca
2011-10-26 21:21:24
|
140
|
Nagyon örülök neki. :)
Elküldtem Emil-t egy-két tanáccsal a vírus kapcsán. |
|
Előzmény:
 |
Pettviki
2011-10-26 21:09:59
|
139
|
Sikerült!!!
Teljesen egyszerű volt: asztalról áthelyeztem saját mappába, "A file végrehajtásának engedélyezése programként." már ki volt pipálva.
Még egyszre köszi!
Ubuntu 11.04-em van, és ha az ember egy kicsit megismeri, talán még egyszerűbb, áttekinthetőbb, mint az XP volt.
(Az internet egyszer csak magától megjavult...) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|