Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
matapeti Creative Commons License 2011-10-26 21:02:50 412

Helló!

 

Ha még most is aktuális: 2db kingston 2 gb kártyát adnék a 4gb+ a 256 mb SD-ért

 

 Üdv.:  István

Előzmény:
papamaci87 Creative Commons License 2011-04-21 21:11:49 390

Sziasztok!

 

1db 4GB-os SDHC kártyát cserélnék 2db sima 2GB-os SDre. (Kingston kártyáról van szó.)

Semmi baja, tökéletesen működik, a csere oka az, h van egy régi gép a családban, de az csak SD kártyát olvas, tesóm viszont egy SDHCt kapott az új gépéhez, de azt a gépet nem szereti, a régi gép meg nem kezeli az SDHCt. A meglévő SD pedig 256MB-os :)

Szóval ha valaki benne lenne a cserében, kérem keressen, sokat segítene vele. Budapesti vagyok, mail publikus.

 

Köszi!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!