Keresés

Részletes keresés

monyesz Creative Commons License 2011-10-26 20:26:36 138

Hát a 20% árrés az még csak nem is sok.

A hozzászólás:
Inzsellér Creative Commons License 2011-10-26 20:13:59 137

Látatlanban mondom, 28e már egy baráti ár lesz a részéről

Előzmény:
monyesz Creative Commons License 2011-10-26 19:11:39 135

Egy vakerás eladó hirdeti, hogy tud behozni ilyen Velbont. Árat nem írt, de gondolom rá lehetne venni, hogy kalkuláljon valamit.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!