|
|
|
|
 |
Inzsellér
2011-10-26 20:13:59
|
137
|
Látatlanban mondom, 28e már egy baráti ár lesz a részéről |
|
A hozzászólás:
 |
monyesz
2011-10-26 19:11:39
|
135
|
Egy vakerás eladó hirdeti, hogy tud behozni ilyen Velbont. Árat nem írt, de gondolom rá lehetne venni, hogy kalkuláljon valamit. |
|
Előzmény:
 |
Inzsellér
2011-10-26 17:07:57
|
134
|
Azért az ember könnyebben kiad 1800 Ft helyett 2200-t, mint 18.000 helyett 22.000-t. De mindig vannak kivételek: ritkaság, nagyon jó ár, vagy nem tudsz nélküle dolgozni |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|