|
|
|
|
 |
monyesz
2011-10-26 19:11:39
|
135
|
Egy vakerás eladó hirdeti, hogy tud behozni ilyen Velbont. Árat nem írt, de gondolom rá lehetne venni, hogy kalkuláljon valamit. |
|
A hozzászólás:
 |
Inzsellér
2011-10-26 17:07:57
|
134
|
Azért az ember könnyebben kiad 1800 Ft helyett 2200-t, mint 18.000 helyett 22.000-t. De mindig vannak kivételek: ritkaság, nagyon jó ár, vagy nem tudsz nélküle dolgozni |
|
Előzmény:
 |
Kirtapp
2011-10-26 15:06:53
|
131
|
Én most vettem eBay-ről egy valamit, ami így, 220 forintos dollárral is bőven megérte, egyrészt, mert még így is olcsóbb, mint itthon, másrészt, mert itthon szökőévente egyszer találni egy(!!!) eladó példányt belőle. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|