Keresés

Részletes keresés

kekeckukac Creative Commons License 2011-10-27 08:13:13 154

Szabad tudni hogy mit?

Inzsellér Creative Commons License 2011-10-26 17:07:57 134

Azért az ember könnyebben kiad 1800 Ft helyett 2200-t, mint 18.000 helyett 22.000-t. De mindig vannak kivételek: ritkaság, nagyon jó ár, vagy nem tudsz nélküle dolgozni

A hozzászólás:
Kirtapp Creative Commons License 2011-10-26 15:06:53 131

Én most vettem eBay-ről egy valamit, ami így, 220 forintos dollárral is bőven megérte, egyrészt, mert még így is olcsóbb, mint itthon, másrészt, mert itthon szökőévente egyszer találni egy(!!!) eladó példányt belőle.

Előzmény:
Inzsellér Creative Commons License 2011-10-26 14:58:56 130

220 körül, szóval inkább várni kell szebb napokra

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!