Keresés

Részletes keresés

monyesz Creative Commons License 2011-10-26 16:13:34 133

Eddig mindig csak rosszabb lett. :/

Kirtapp Creative Commons License 2011-10-26 15:06:53 131

Én most vettem eBay-ről egy valamit, ami így, 220 forintos dollárral is bőven megérte, egyrészt, mert még így is olcsóbb, mint itthon, másrészt, mert itthon szökőévente egyszer találni egy(!!!) eladó példányt belőle.

A hozzászólás:
Inzsellér Creative Commons License 2011-10-26 14:58:56 130

220 körül, szóval inkább várni kell szebb napokra

Előzmény:
monyesz Creative Commons License 2011-10-25 18:24:31 112

Mennyi most a dollár árfolyam ? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!