|
|
|
|
 |
monyesz
2011-10-26 16:13:34
|
133
|
Eddig mindig csak rosszabb lett. :/ |
|
 |
Kirtapp
2011-10-26 15:06:53
|
131
|
Én most vettem eBay-ről egy valamit, ami így, 220 forintos dollárral is bőven megérte, egyrészt, mert még így is olcsóbb, mint itthon, másrészt, mert itthon szökőévente egyszer találni egy(!!!) eladó példányt belőle. |
|
A hozzászólás:
 |
Inzsellér
2011-10-26 14:58:56
|
130
|
220 körül, szóval inkább várni kell szebb napokra |
|
Előzmény:
 |
monyesz
2011-10-25 18:24:31
|
112
|
Mennyi most a dollár árfolyam ? :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|