|
|
|
|
 |
Kirtapp
2011-10-26 14:36:04
|
128
|
Az az összefüggés, hogy egy 1mm-es rovarnál kb. 10-20 mikrométeres ugrásokra van szükség, amire ez a kihuzat alkalmatlan, vagyis inkább a használója. A sín amúgy 29mm hosszú, de ha ez túl sok, egy egyszerű sarokcsiszoló könnyen segíthet rajta. ;) |
|
A hozzászólás:
 |
monyesz
2011-10-26 13:25:10
|
127
|
És milyen összefüggésben van ez a nagyítással ? Amúgy ez a sín elég hosszúnak tűnik, milyen hosszú is ? |
|
Előzmény:
 |
Kirtapp
2011-10-26 12:48:10
|
126
|
Mindegyik pentacon ilyen. Kotyogi csak oldalra tud, normál használatnál nem kotyog. Szorulni meg nem szorul, csak kicsit nehezen jár, de még így is tudtam vele 25 képből álló stackeket csinálni kicsi rovarokról. Csak azért cserélem le, mert 5x nagyítás főlé akarok menni, és oda ez már nem megfelelő. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|