Keresés

Részletes keresés

Kirtapp Creative Commons License 2011-10-26 12:48:10 126

Mindegyik pentacon ilyen. Kotyogi csak oldalra tud, normál használatnál nem kotyog. Szorulni meg nem szorul, csak kicsit nehezen jár, de még így is tudtam vele 25 képből álló stackeket csinálni kicsi rovarokról. Csak azért cserélem le, mert 5x nagyítás főlé akarok menni, és oda ez már nem megfelelő.

A hozzászólás:
monyesz Creative Commons License 2011-10-26 12:21:08 125

És jól kotyog vagy szorul (mert az írtad) ? :)

Előzmény:
Kirtapp Creative Commons License 2011-10-26 12:04:18 124

1-2 hét múlva eladó lesz a Pentacon kihuzatom. Mondjuk 5e forintért. M42-es.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!