|
|
|
|
 |
Kirtapp
2011-10-26 12:48:10
|
126
|
Mindegyik pentacon ilyen. Kotyogi csak oldalra tud, normál használatnál nem kotyog. Szorulni meg nem szorul, csak kicsit nehezen jár, de még így is tudtam vele 25 képből álló stackeket csinálni kicsi rovarokról. Csak azért cserélem le, mert 5x nagyítás főlé akarok menni, és oda ez már nem megfelelő. |
|
A hozzászólás:
 |
monyesz
2011-10-26 12:21:08
|
125
|
És jól kotyog vagy szorul (mert az írtad) ? :) |
|
Előzmény:
 |
Kirtapp
2011-10-26 12:04:18
|
124
|
1-2 hét múlva eladó lesz a Pentacon kihuzatom. Mondjuk 5e forintért. M42-es. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|