|
|
|
|
 |
monyesz
2011-10-26 12:21:08
|
125
|
És jól kotyog vagy szorul (mert az írtad) ? :) |
|
A hozzászólás:
 |
Kirtapp
2011-10-26 12:04:18
|
124
|
1-2 hét múlva eladó lesz a Pentacon kihuzatom. Mondjuk 5e forintért. M42-es. |
|
Előzmény:
 |
Kirtapp
2011-10-24 15:32:05
|
103
|

ez az én felszerelésem
Ez a pentacon kihuzat(gondolom ismeritek) eléggé szeret kotyogni, meg nehezen járni. De hát abból kell főzni, ami van. A közeljövőben még fogok venni egy perecíziós csúszótalpat, amit nem rég linkeltem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|