Keresés

Részletes keresés

Pettviki Creative Commons License 2011-10-25 22:53:06 120

Egyáltalán nem erőteljes a gépem, inkább nagyon gyengécske :-(

A Zerene-nek a 30 napos ingyenes próbaverzióját töltöttem le, van linuxra is.

Annyira béna vagyok (még csak reggel óta barátkozok ezzel az új rendszerrel), nem tudom, hogyan indítsam el a programot, amit a letöltésekből az asztalra mentettem...

monyesz Creative Commons License 2011-10-25 20:58:28 119

Hát az biztos, képszerkesztő progi alá virtuális gépet rakni, az saccra 2magos proci és 4-8giga ram...

A hozzászólás:
apca Creative Commons License 2011-10-25 20:42:53 118

Ha eddig azt használta, akkor csak megoldott valahogy, hogy működjön a Zerene (vagy így - vagy úgy ;) ).

No igen, de a wakablakra való "engedély" nem valószínű, hogy megy linuxon is. Nem tudom a konkrét proginál hogy van, mert azt nem ismerem.

 

A leghasználhatóbb megoldás egyébként - ha elég erőteljes a gépe - egy virtuális windows, azon használhatná a lightroom-ot is és a zerene-t is.

Csak az a baj, hogy pont az ilyen feldolgozások nagyon gépigényesek. :(((

Előzmény:
monyesz Creative Commons License 2011-10-25 20:26:35 117

Ha eddig azt használta, akkor csak megoldott valahogy, hogy működjön a Zerene (vagy így - vagy úgy ;) ).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!