Keresés

Részletes keresés

apca Creative Commons License 2011-10-25 20:42:53 118

Ha eddig azt használta, akkor csak megoldott valahogy, hogy működjön a Zerene (vagy így - vagy úgy ;) ).

No igen, de a wakablakra való "engedély" nem valószínű, hogy megy linuxon is. Nem tudom a konkrét proginál hogy van, mert azt nem ismerem.

 

A leghasználhatóbb megoldás egyébként - ha elég erőteljes a gépe - egy virtuális windows, azon használhatná a lightroom-ot is és a zerene-t is.

Csak az a baj, hogy pont az ilyen feldolgozások nagyon gépigényesek. :(((

A hozzászólás:
monyesz Creative Commons License 2011-10-25 20:26:35 117

Ha eddig azt használta, akkor csak megoldott valahogy, hogy működjön a Zerene (vagy így - vagy úgy ;) ).

Előzmény:
apca Creative Commons License 2011-10-25 20:17:57 116

Időkorlátos dolgokkal nem foglalkozom, mert mire megszokom lejár az idejük.

A CZM-nek nincs linuxos verziója, bár linux alól is van megoldás, ha elég combos a gép.

(virtualbox - virtuális wakablak feltétele)

Csak ez egy kicsit macerás egy - a linuxal most ismerkedő - felhasználónak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!