|
|
|
|
 |
apca
2011-10-25 20:42:53
|
118
|
Ha eddig azt használta, akkor csak megoldott valahogy, hogy működjön a Zerene (vagy így - vagy úgy ;) ).
No igen, de a wakablakra való "engedély" nem valószínű, hogy megy linuxon is. Nem tudom a konkrét proginál hogy van, mert azt nem ismerem.
A leghasználhatóbb megoldás egyébként - ha elég erőteljes a gépe - egy virtuális windows, azon használhatná a lightroom-ot is és a zerene-t is.
Csak az a baj, hogy pont az ilyen feldolgozások nagyon gépigényesek. :((( |
|
A hozzászólás:
 |
monyesz
2011-10-25 20:26:35
|
117
|
Ha eddig azt használta, akkor csak megoldott valahogy, hogy működjön a Zerene (vagy így - vagy úgy ;) ). |
|
Előzmény:
 |
apca
2011-10-25 20:17:57
|
116
|
Időkorlátos dolgokkal nem foglalkozom, mert mire megszokom lejár az idejük.
A CZM-nek nincs linuxos verziója, bár linux alól is van megoldás, ha elég combos a gép.
(virtualbox - virtuális wakablak feltétele)
Csak ez egy kicsit macerás egy - a linuxal most ismerkedő - felhasználónak. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|