|
|
|
|
 |
apca
2011-10-25 20:17:57
|
116
|
Időkorlátos dolgokkal nem foglalkozom, mert mire megszokom lejár az idejük.
A CZM-nek nincs linuxos verziója, bár linux alól is van megoldás, ha elég combos a gép.
(virtualbox - virtuális wakablak feltétele)
Csak ez egy kicsit macerás egy - a linuxal most ismerkedő - felhasználónak. |
|
A hozzászólás:
 |
monyesz
2011-10-25 20:05:12
|
115
|
A Zerene-nek van időkorlátos verziója, és ott van CZM, ami szintén ingyenes (csak nem tudom az létezik-e linuxon). |
|
Előzmény:
 |
apca
2011-10-25 19:45:19
|
114
|
A zerene-t nem ismerem, nem használtam, mert fizetős. Így abban nem tudok segíteni.
Viszont van más - ingyenes - lehetőség amivel lehet ilyen képeket készíteni.
Erről beszélek:
http://sala.melda.info/focus_stacking/ |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|