|
|
|
|
 |
apca
2011-10-25 19:45:19
|
114
|
A zerene-t nem ismerem, nem használtam, mert fizetős. Így abban nem tudok segíteni.
Viszont van más - ingyenes - lehetőség amivel lehet ilyen képeket készíteni.
Erről beszélek:
http://sala.melda.info/focus_stacking/ |
|
A hozzászólás:
 |
Pettviki
2011-10-25 18:44:35
|
113
|
Meghalt a windows a gépemen, így hirtelen Linuxos lettem...
Megpróbáltam letölteni a Zerene linuxos változatát, de nem tudom, hogy kell futtatni a programot :-((
Nagyon megköszönném, ha segíteni valaki! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|