Keresés

Részletes keresés

apca Creative Commons License 2011-10-25 19:45:19 114

A zerene-t nem ismerem, nem használtam, mert fizetős. Így abban nem tudok segíteni.

Viszont van más - ingyenes - lehetőség amivel lehet ilyen képeket készíteni.

 

Erről beszélek:

http://sala.melda.info/focus_stacking/

A hozzászólás:
Pettviki Creative Commons License 2011-10-25 18:44:35 113

Meghalt a windows a gépemen, így hirtelen Linuxos lettem...

Megpróbáltam letölteni a Zerene linuxos változatát, de nem tudom, hogy kell futtatni a programot :-((

Nagyon megköszönném, ha segíteni valaki! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!