Keresés

Részletes keresés

Lakásfelújítás Creative Commons License 2012-03-02 12:24:39 75

Szia és Üdvözlök mindenkit.

 

Én csak most olvastam a cikket,de nekem is szemet szúrt.

Persze rögtön számoltam,csak más irányból közelítettem meg a dolgot. 6 év X 365 nap az =2190 nap osztva az 500 lakással 4.38 nap .Tehát ennyi időbe jönne ki 1 lakás felújítása? Nehezen tudom elképzelni mert én is szakmabeli vagyok. Különböző szakmunkákat vállalunk,vagy teljes lakásfelújítást illetve családi ház felújítást.

Egyébként lehet,hogy a gázórát íngyen szerelik le,csak a felszerelése lesz 25.000Ft. Így is lehet nézni.

Még egy mondat.

Ha mégis ilyen ügyes,akkor egész Budapesten csak Ő dolgozik és rengeteg alvállalkozó.

A hozzászólás:
Dunit Creative Commons License 2011-10-25 16:06:52 68

 Mindig megakad a szemem ezen a beíráson :

 

 

 azért kezdtem el csinálni, hogy a sok-sok tróger vállalkozó nem éljen meg a túlszámlázott munkáival a piacon.

 Tehát  ő nem vállalkozó, nem tróger, akkor mi az aki ennyi lakást újít fel - mint valaki írta 6 -7 db / hó.

 Ő a fővállalkozó !

 A szám persze sántit egy picit.

 Tény egy vállalkozó -fővállalkozó sok lakást tud egyszerre felújítani  ( az alvállakozók seregével ), nyilván párhuzamosan futhat akár  3 -6 téma is, de ehhez apparátus kell.

 Így hogy  500 lakást újítottam fel x idő alatt,  6 év alatt , azaz  80 db. / év , hát át lehet azt látni ??

Előzmény:
skuli Creative Commons License 2011-09-21 22:18:52 62

lakásfelújítással figlalkozom...

azért kezdtem el csinálni, hogy a sok-sok tróger vállalkozó nem éljen meg a túlszámlázott munkáival a piacon. 6 éve csinálom. 500lakást ujjítottam fel eddig...

egy 150 nm lakás ujjítok éppen ami komplett víz gáz villany festés, burkolás. ez került a tulajnak 3millióba és ebbe benne van 2db 30nm galéria is.

a gázórát egyébként tök ingyen szerelik le..., akkor kerül pénzbe ha olyan gázszerelő csinálja akinek nincsen gáz igazolványa és a haverja igazolványával dolgozik és ezért ennyit kell a havernak fizetnie...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!