|
|
|
|
 |
Lakásfelújítás
2012-03-02 12:24:39
|
75
|
Szia és Üdvözlök mindenkit.
Én csak most olvastam a cikket,de nekem is szemet szúrt.
Persze rögtön számoltam,csak más irányból közelítettem meg a dolgot. 6 év X 365 nap az =2190 nap osztva az 500 lakással 4.38 nap .Tehát ennyi időbe jönne ki 1 lakás felújítása? Nehezen tudom elképzelni mert én is szakmabeli vagyok. Különböző szakmunkákat vállalunk,vagy teljes lakásfelújítást illetve családi ház felújítást.
Egyébként lehet,hogy a gázórát íngyen szerelik le,csak a felszerelése lesz 25.000Ft. Így is lehet nézni.
Még egy mondat.
Ha mégis ilyen ügyes,akkor egész Budapesten csak Ő dolgozik és rengeteg alvállalkozó. |
|
A hozzászólás:
 |
Dunit
2011-10-25 16:06:52
|
68
|
Mindig megakad a szemem ezen a beíráson :
azért kezdtem el csinálni, hogy a sok-sok tróger vállalkozó nem éljen meg a túlszámlázott munkáival a piacon.
Tehát ő nem vállalkozó, nem tróger, akkor mi az aki ennyi lakást újít fel - mint valaki írta 6 -7 db / hó.
Ő a fővállalkozó !
A szám persze sántit egy picit.
Tény egy vállalkozó -fővállalkozó sok lakást tud egyszerre felújítani ( az alvállakozók seregével ), nyilván párhuzamosan futhat akár 3 -6 téma is, de ehhez apparátus kell.
Így hogy 500 lakást újítottam fel x idő alatt, 6 év alatt , azaz 80 db. / év , hát át lehet azt látni ?? |
|
Előzmény:
 |
skuli
2011-09-21 22:18:52
|
62
|
lakásfelújítással figlalkozom...
azért kezdtem el csinálni, hogy a sok-sok tróger vállalkozó nem éljen meg a túlszámlázott munkáival a piacon. 6 éve csinálom. 500lakást ujjítottam fel eddig...
egy 150 nm lakás ujjítok éppen ami komplett víz gáz villany festés, burkolás. ez került a tulajnak 3millióba és ebbe benne van 2db 30nm galéria is.
a gázórát egyébként tök ingyen szerelik le..., akkor kerül pénzbe ha olyan gázszerelő csinálja akinek nincsen gáz igazolványa és a haverja igazolványával dolgozik és ezért ennyit kell a havernak fizetnie... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|