|
|
|
|
 |
epitkezunk
2011-10-25 20:16:48
|
148
|
ZordonC3!
Tehát egy 8-10mm-es dilatációt úgy sikerült eltüntetned a burkolásnál, hogy semmi nem látszik belőle?
És éppen az említett módon, tehát fugatávolságig ráengedve a lapokat két oldalról a dilatációra? |
|
A hozzászólás:
 |
zordonC3
2011-10-25 14:57:20
|
147
|
megoldás, nekem is így van, minőségi színezett szilót használj. időnként cserélni kell (összeszárad) kb 5-10 évente mert közé megy a piszok.
Arra is figyelj hogy a színezett sziló kevésbé fakul mint a színezett fuga |
|
Előzmény:
 |
epitkezunk
2011-10-25 05:16:15
|
144
|
Üdv!
Nagyobb padlófűtéses nappaliban az aljzatbeton meg lett diletálva egy 8-10mm-es sávban. Megoldható-e a burkolás úgy, hogy ne legyen szembetűnő a dilatáció? Pl. a járólapot 2-2mm-t ráengedni a dilatációra, így kb 5 mm-es rés marad, ami már kb a normál fugatávolság, amit rugalmas-szilikonos fugával töltenénk ki. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|