Keresés

Részletes keresés

sasa.s Creative Commons License 2011-10-24 20:43:20 4863

Köszönöm Péter neked is a választ.

ON

 

Őszintén bevallom, nem örülnék, ha nyugdíjba menne. De minden szezon, amit a nyeregben tölt nekünk ajándék.

A hozzászólás:
varyvanda Creative Commons License 2011-10-24 20:35:54 4861

http://www.biciciclismo.com/cas/site/noticias-ficha.asp?id=44410

 

Az öreg Talpas alighanem nyugdíjba készül. Holnapra összehívott egy sajtótájékoztatót egy pamplonai szállodába:-(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!