|
|
|
|
 |
monyesz
2011-10-24 21:56:44
|
109
|
Itthon 30k, ebayről 110dollár postával együtt. |
|
A hozzászólás:
 |
Szalkó
2011-10-24 20:35:21
|
108
|
A videóból kivehető, ez valóban nem fogasléces. Az vezetett félre, hogy a tekerőgomb merőleges a tengelyre. Valószínüleg csiga - csigakerék kapcsolat lehet benne. Meglehetősen stabilnak, kotyogásmentesnek és rendkívül finom állításúnak látszik. Ezt tényleg érdemes lenne kipróbálni. :)
Csak az ára ne lenne olyan húzós.
A fordítva rátett gép miatt távolra esne a súlypont a vezetéstől. Ezt is csak próbával lehetne megtudni, hogy jó így, vagy nem jó. |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|