|
|
|
|
 |
monyesz
2011-10-24 19:31:42
|
107
|
" A kis képen látszik, hogy rövidebb obinál a sín vége jóval előbbre van, mint az obi eleje. A téma ráközelítésénél ez zavaró lehet?"
Valóban, de nem tudom megmondani ! :) Én tutire felraknám fordítva a talpra, nem akadályozza semmi, de nem tudom mennyire lesz ezáltal kevésbé stabil. |
|
A hozzászólás:
 |
Szalkó
2011-10-24 16:23:04
|
105
|
Ennek precizebb a vezetése, valószínüleg nem kotyog, de fogasléces ez is.
Ami számomra furcsa. A kis képen látszik, hogy rövidebb obinál a sín vége jóval előbbre van, mint az obi eleje. A téma ráközelítésénél ez zavaró lehet? |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|