Keresés

Részletes keresés

monyesz Creative Commons License 2011-10-24 19:31:42 107

" A kis képen látszik, hogy rövidebb obinál a sín vége jóval előbbre van, mint az obi eleje. A téma ráközelítésénél ez zavaró lehet?"

 

Valóban, de nem tudom megmondani ! :) Én tutire felraknám fordítva a talpra, nem akadályozza semmi, de nem tudom mennyire lesz ezáltal kevésbé stabil.

monyesz Creative Commons License 2011-10-24 19:23:56 106

Nem fogasléces, nézzed csak meg !

Kattints rá a képre és láthatod nagyban: http://www.velbon.biz/product/access/access.html

Illetve ezen a videon is kivehető: http://www.youtube.com/watch?v=IIYtKmLyZ7Q

A hozzászólás:
Szalkó Creative Commons License 2011-10-24 16:23:04 105

Ennek precizebb a vezetése, valószínüleg nem kotyog, de fogasléces ez is.

Ami számomra furcsa. A kis képen látszik, hogy rövidebb obinál a sín vége jóval előbbre van, mint az obi eleje. A téma ráközelítésénél ez zavaró lehet?

Előzmény:
monyesz Creative Commons License 2011-10-24 15:23:31 101

Nekem ez már brutális !

Egy ilyet még el tudok képzelni: http://www.velbon.co.uk/products/accessories/super_mag_slider.html

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!