Keresés

Részletes keresés

Kirtapp Creative Commons License 2011-10-26 12:04:18 124

1-2 hét múlva eladó lesz a Pentacon kihuzatom. Mondjuk 5e forintért. M42-es.

A hozzászólás:
Kirtapp Creative Commons License 2011-10-24 15:32:05 103

ez az én felszerelésem

 

Ez a pentacon kihuzat(gondolom ismeritek) eléggé szeret kotyogni, meg nehezen járni. De hát abból kell főzni, ami van. A közeljövőben még fogok venni egy perecíziós csúszótalpat, amit nem rég linkeltem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!