|
|
|
|
 |
Inzsellér
2011-10-25 17:50:47
|
111
|
Ezzel szemezek egy éve, de mindig más volt a fontosabb |
|
 |
Szalkó
2011-10-24 16:23:04
|
105
|
Ennek precizebb a vezetése, valószínüleg nem kotyog, de fogasléces ez is.
Ami számomra furcsa. A kis képen látszik, hogy rövidebb obinál a sín vége jóval előbbre van, mint az obi eleje. A téma ráközelítésénél ez zavaró lehet? |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Szalkó
2011-10-24 15:16:18
|
100
|
Igen, és fontos az egyenletes lépésköz is.

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|