Keresés

Részletes keresés

monyesz Creative Commons License 2011-10-24 15:25:05 102

Ne adj isten vmi Fotomate nevű a márkája ? Gondolom nem Pentax, azért az nem kotyogna legalább. :)

A hozzászólás:
Inzsellér Creative Commons License 2011-10-24 15:10:47 99

Az enyém még kotyog is

Előzmény:
monyesz Creative Commons License 2011-10-24 15:03:59 98

A másik nem állítható elég finoman ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!