Keresés

Részletes keresés

monyesz Creative Commons License 2011-10-24 15:03:59 98

A másik nem állítható elég finoman ?

A hozzászólás:
Szalkó Creative Commons License 2011-10-24 14:49:19 96

Nekünk a menetorsós makrosín kell, a fogasléces sem jó.

Valami ezekhez hasonló:

 

 

 

 

Előzmény:
monyesz Creative Commons License 2011-10-24 14:29:03 94

Köszi, így már értem, tehát átméretezéssel megoldja.

Kipróbálnám, de nincs makrosinem. Az állványtalp valamit csúsztatható, de az szerintem nem elég, meg nem is biztos hogy jó megoldás.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!