|
|
|
|
 |
Szalkó
2011-10-24 14:49:19
|
96
|
Nekünk a menetorsós makrosín kell, a fogasléces sem jó.
Valami ezekhez hasonló:

|
|
A hozzászólás:
 |
monyesz
2011-10-24 14:29:03
|
94
|
Köszi, így már értem, tehát átméretezéssel megoldja.
Kipróbálnám, de nincs makrosinem. Az állványtalp valamit csúsztatható, de az szerintem nem elég, meg nem is biztos hogy jó megoldás. |
|
Előzmény:
 |
apca
2011-10-24 13:43:31
|
92
|
Igen, de hogy fogja ezeket az éles metszeteket a végén összerakni ? Mert ugye a végén egy képet kell összerakni, aminél a távolabbi dolgoknak kisebbeknek kell látszódni.
Átméretezi a képeket a progi.
Bár ez nem az a progi, amit használtok, de -nyilván- az elv ua. és valami hasonlót csinál az is csak egy lépésben nem egy külön programmal.
http://sala.melda.info/focus_stacking/ |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|