|
|
|
|
 |
apca
2011-10-24 12:10:50
|
90
|
Nekem nem ugyanaz, ha 5cm-ről vagy 2 cm-ről nézek valamit -én erre gondoltam.
Ha a gépet mozgatod - mindig (mondjuk) 5cm.-ről nézel. Csak éppen más részét a tárgynak (ami éles lesz), a program ezért azokat használja.
Vagyis változatlan a nagyításod.
Amennyiben élességállítással változtatsz, akkor valóban változik a nagyítás. |
|
A hozzászólás:
 |
monyesz
2011-10-24 12:03:04
|
89
|
Lehet hogy nem egyre gondolunk. Nekem nem ugyanaz, ha 5cm-ről vagy 2 cm-ről nézek valamit -én erre gondoltam. |
|
Előzmény:
 |
Kirtapp
2011-10-24 11:36:47
|
88
|
Felvilágosítanál? Miért változik a nagyítás? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|