Keresés

Részletes keresés

apca Creative Commons License 2011-10-24 12:10:50 90

Nekem nem ugyanaz, ha 5cm-ről vagy 2 cm-ről nézek valamit -én erre gondoltam.

Ha a gépet mozgatod - mindig (mondjuk) 5cm.-ről nézel. Csak éppen más részét a tárgynak (ami éles lesz), a program ezért azokat használja.

Vagyis változatlan a nagyításod.

 

Amennyiben élességállítással változtatsz, akkor valóban változik a nagyítás.

A hozzászólás:
monyesz Creative Commons License 2011-10-24 12:03:04 89

Lehet hogy nem egyre gondolunk. Nekem nem ugyanaz, ha 5cm-ről vagy 2 cm-ről nézek valamit -én erre gondoltam.

Előzmény:
Kirtapp Creative Commons License 2011-10-24 11:36:47 88

Felvilágosítanál? Miért változik a nagyítás?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!