|
|
|
|
 |
monyesz
2011-10-24 09:11:19
|
81
|
Volt róla szó, én spec nem mozgatom a gépet, más azt mondja az is jó megoldás.
Megvilágítás ? Ami van, mindent be lehet vetni, a napocskától a makro vakuig. |
|
A hozzászólás:
 |
nemduma
2011-10-23 22:47:56
|
80
|
Sziasztok! Én most kezdtem csak játszadozni a technikával. Az nem mindig volt tiszta, hogy manuális fókuszt változtatva lövitek a képeket vagy a gépet mozgatjátok ilyen precízen? Ahogy tapasztaltam 1-2 mm-ben mérhető a mélységélesség és akár gép mozgatással, akár fókuszváltoztatással elég nehéz szépen összehozni egy használható sorozatot.
Milyen megvilágítást szoktatok használni?
Első két próbálkozásom:

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|