Keresés

Részletes keresés

monyesz Creative Commons License 2011-10-24 09:11:19 81

Volt róla szó, én spec nem mozgatom a gépet, más azt mondja az is jó megoldás.

Megvilágítás ? Ami van, mindent be lehet vetni, a napocskától a makro vakuig.

A hozzászólás:
nemduma Creative Commons License 2011-10-23 22:47:56 80

Sziasztok! Én most kezdtem csak játszadozni a technikával. Az nem mindig volt tiszta, hogy manuális fókuszt változtatva lövitek a képeket vagy a gépet mozgatjátok ilyen precízen? Ahogy tapasztaltam 1-2 mm-ben mérhető a mélységélesség és akár gép mozgatással, akár fókuszváltoztatással elég nehéz szépen összehozni egy használható sorozatot.

Milyen megvilágítást szoktatok használni?

Első két próbálkozásom:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!