|
|
|
|
 |
Szalkó
2011-10-24 09:20:23
|
82
|
Rövid sorozatot kézben könnyebb kitartani. Másrészt, rovarok esetében gyorsan kell cselekedni. |
|
A hozzászólás:
 |
monyesz
2011-10-23 18:41:48
|
79
|
Sőt, ahogy észrevettem, néha kifejezetten nem jó ha sok a kép. Gyakorlatilag a mélységélesség a szeletekből jön össze, és ehhez a szükséges de elégséges képszám lenne az ideális. |
|
Előzmény:
 |
Szalkó
2011-10-23 18:06:00
|
78
|
Nem kell mindig nagy képszámú sorozatokban gondolkodni.
Képeiden a hátteret kellene valahogyan " elmosni", akkor még jobbak lennének. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|