Keresés

Részletes keresés

monyesz Creative Commons License 2011-10-23 18:41:48 79

Sőt, ahogy észrevettem, néha kifejezetten nem jó ha sok a kép. Gyakorlatilag a mélységélesség a szeletekből jön össze, és ehhez a szükséges de elégséges képszám lenne az ideális.

A hozzászólás:
Szalkó Creative Commons License 2011-10-23 18:06:00 78

Nem kell mindig nagy képszámú sorozatokban gondolkodni.

Képeiden a hátteret kellene valahogyan " elmosni", akkor még jobbak lennének.

Előzmény:
Pettviki Creative Commons License 2011-10-19 22:39:34 76

Nekem sajnos még nem megy ilyen sok képből, még mindig csak kézből próbálkozom, így néha órákig tart a retusálás...

Az első 10 körüli képből, a többi 3-5 képből készült.

 

Azért nem olyan nagy baj, hogy hűvösebb van, legalább nem olyan fürgék :-)

Az ugrópókokat tegnap délután fotóztam a tóparton.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!