|
|
|
|
 |
monyesz
2011-10-23 18:41:48
|
79
|
Sőt, ahogy észrevettem, néha kifejezetten nem jó ha sok a kép. Gyakorlatilag a mélységélesség a szeletekből jön össze, és ehhez a szükséges de elégséges képszám lenne az ideális. |
|
A hozzászólás:
 |
Szalkó
2011-10-23 18:06:00
|
78
|
Nem kell mindig nagy képszámú sorozatokban gondolkodni.
Képeiden a hátteret kellene valahogyan " elmosni", akkor még jobbak lennének. |
|
Előzmény:
 |
Pettviki
2011-10-19 22:39:34
|
76
|
Nekem sajnos még nem megy ilyen sok képből, még mindig csak kézből próbálkozom, így néha órákig tart a retusálás...
Az első 10 körüli képből, a többi 3-5 képből készült.
Azért nem olyan nagy baj, hogy hűvösebb van, legalább nem olyan fürgék :-)
Az ugrópókokat tegnap délután fotóztam a tóparton.
 
 
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|