Keresés

Részletes keresés

mr_ricsi Creative Commons License 2011-10-21 08:48:57 51

"Megéri megvennem???"

Ha van másik ugyanilyen monitorod, ami rossz, akkor igen.

 

"Szerintetek ennek mi baja lehet??"

Szerintem fénycső.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2011-10-20 20:39:58 50

http://www.vatera.hu/szamitastechnika/monitor/lcd/samsung/samsung_740n_lcd_monitor_17_1492637855.html

Szerintetek ennek mi baja lehet??

Megéri megvennem???

Köszi

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!