Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Sanya_67 Creative Commons License 2011-10-20 13:41:50 2858

Ha kell a 3" és a 1920x1200-nál nagyobb felbontás 170e körül akkor jó.

 

De a 24"-ban nagyobb választék van.

Előzmény:
szugyii Creative Commons License 2011-10-20 12:41:32 2857

Sziasztok!

Van valakinak tapasztalta DELL ULTRASHARP U2711 monitorral kapcsolatban?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!