Keresés

Részletes keresés

Szalkó Creative Commons License 2011-10-23 18:06:00 78

Nem kell mindig nagy képszámú sorozatokban gondolkodni.

Képeiden a hátteret kellene valahogyan " elmosni", akkor még jobbak lennének.

Kirtapp Creative Commons License 2011-10-23 00:27:32 77

Ahhoz képest, hogy kézből csinálod, elég jók!

 

Ma reggeli képek:

10 képből

 

25 képből

 

 

P

 

A hozzászólás:
Pettviki Creative Commons License 2011-10-19 22:39:34 76

Nekem sajnos még nem megy ilyen sok képből, még mindig csak kézből próbálkozom, így néha órákig tart a retusálás...

Az első 10 körüli képből, a többi 3-5 képből készült.

 

Azért nem olyan nagy baj, hogy hűvösebb van, legalább nem olyan fürgék :-)

Az ugrópókokat tegnap délután fotóztam a tóparton.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!