Keresés

Részletes keresés

caisse Creative Commons License 2011-10-20 22:00:38 4851

Ezt neked küldöm Vanda remélem tetszik:)

A hozzászólás:
varyvanda Creative Commons License 2011-10-19 17:53:44 4850

A kérkpársport Belmondoja visszatér:-) Valverdéről mindig gyermekkorom bálványa Jean-Paul Belmondo jut szembe. Először is azért, mert bitangul jóképű. Másodszor pedig tudom, hogy egy csirkefogó, akinek még a kérdéseit se lehet elhinni, de egyszerűen nem lehet haragudni rá. Sőt csak szeretni lehet.

 

http://www.diariosigloxxi.com/texto-diario/mostrar/75964/

 

Nagyon élvezte az idei vakációt, mert olyasmire is jutott ideje, amire korábban nem. Sose gondolt rá, hogy abba hagyja a bringázást, mert imádja a sportágat. Tudja, hogy élete két legjobb évét vették el, de reméli, hogy a jövő kárpótolni fogja. Közel van a megegyezéshez a Movistarral, de még nem írták alá a szerződést. Más kérői is voltak, de hálás a csapatnak a támogatásért. Örül, hogy indulhat az olimpián. A fő célja a tour, és a valkenburgi vb. A touron jobban örült volna több hegyi szakasznak. Szereti a sportágat, és örül, hogy spanyolok nem fordultak el a bringázástól.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!