Keresés

Részletes keresés

Gabi_Gabcsy Creative Commons License 2011-10-23 20:54:47 165

Sziasztok, sajnos én is csatlakozni szeretnék! Elárulnád nekem légyszives melyik típusú spray-t használod 2 éve? Mert nagyon tanácstalanok vagyunk, kb. 1-1.5 éve zaklatnak a "hangok" a padlásról, elviselhetetlen éjszaka, attól félünk, hogy egyszer csak lejönnek a szobába.:-(((

Volt fenn rádió, megszokták. Világítás váltogatva, az sem érdekli őket. Kutyaszőrt tettünk a kéményhez, semmi.......a baj hogy azt sem tudjuk valójában mik, és honnan jönnek fel, nincs nyomuk a padláson, minden pókhálós, nincs lábnyom sem, lyuk sem. Valószínű az üveggyapotot rágták szét, abban laknak. Szóval melyik spray-t ajánljátok pontosan, és hova fújtátok? Köszi.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2011-10-18 18:51:56 164

Fene tudja... Nekem 2 éve működik a spay, kocsin is, házon is.

Előzmény:
Balamber:) Creative Commons License 2011-07-26 15:46:04 161

Sziasztok, csak véletlenül este be, másik fórumról de épp tudom a választ az előttem hozzászóló kérdésre.

Autósbolt "nyest spray" kb 1000,-Ft zsíros pacát hagy a kocsin és hozzászokik a nyest idővel....az íze szar lehet mert mostanában nem rágja a gumicsöveket, csak összzemássza a motort.

Ultrahangos riasztó semmirevaló, elrágta a kábeljét. Kutyaszőr harisnyában egy darabig jó, de elmegy a szaga, meg a nyest is rájön, hogy nem harap.

Azt hallottam, drótkerítést (drótfonatot, nem szögesdrótot) kell a kocsi alá tenni, állítólag rühelli a nyest az ebben való sétálást...

Nekünk most véletlenül egy kartonpapír van alatta és van 2 macskánk az egyik elég "vérmacska" és msotanában csönd van, de épp pár napja megitn volt egy nyestkaka az abalaktörlőn.

(hátul kakálja le, meg az ablaktörlőnél...)

Rágcsáló/kisállat csapda sem megoldás, nem ment bele valamiért, csak a kocsit mászta össze.

Amúgy ha valamit a kocsi tetjére tettem, pl szőnyegdarabot, dobozt stb akkor nem ment föl...talán szokatlan volt neki.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!