Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
MZ5 Creative Commons License 2011-10-16 19:22:23 24447

Az obi jó de nehéz ! Tehát elég könnyen bemozdul kézből.

Előzmény:
Toruss Creative Commons License 2011-10-06 09:35:23 24436

Sziasztok!

A segítségeteket kérném. Egy Sony A390-es géppel képelem a nagyvilágot, és olyan helyzetben vagyok, hogy felajánlottak egy Jupiter 200mm-es F/4-es fényerejű M42-es optikát. Ha beszereznék egy M42/Sony chippes adaptert akkor mire számíthatok? Pl. az AF és a mérések működnének rendesen? Valakinek van esetleg ilyen tapasztalata? Egyáltalán megéri foglalkozni ilyennel?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!