Keresés

Részletes keresés

Kirtapp Creative Commons License 2011-10-16 16:24:11 69

Köszönöm!

Mindenekelőtt azt kell, hogy megemlítsem, hogy a világ egyik legjobb focus stackelő embere a barátom, aki rengeteg tanáccsal lát el. Szerintem tudjátok ki az.

Bugacon készült a kép.

Technika:

canon 30d

pentacon kihuzat

rossz exponálózsinór

fordítógyűrű

el-nikkor 50mm f/2.8 N obi fordítva a kihuzaton

slik állványka

zerene

 

Első nagy hiba, hogy nem derítettem alulról a légyre, így jó sötét lett, nem jöttek jól ki a színei. A második, hogy az a régi NDK pentacon kihuzat nem valami precíziós szerkezet. A harmadik, hogy az exponálózsinórom el volt romolva. A negyedik, hogy a 30d expógombja rosszalkodik, és nagyon erősen kell lenyomni, hogy érzékelje.

Most kb. ennyi jutott eszembe.

Ma még rakok fel egy másik képet is, egy 47 db-ost!

A hozzászólás:
Szalkó Creative Commons License 2011-10-16 12:14:58 68

Szép!

Igaz is, a fagyasztott rovar sem mozog. :))

Remélem, folytatod a sorozatos fotózást. Itt a téli miniatűrök ideje!

Írj a technikáról valamit. Hogyan fókuszáltál?

Előzmény:
Kirtapp Creative Commons License 2011-10-16 01:14:07 66

Reggeli -1 fokban készült stack, 17 képből.

Első stackem! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!