Keresés

Részletes keresés

Szalkó Creative Commons License 2011-10-16 12:14:58 68

Szép!

Igaz is, a fagyasztott rovar sem mozog. :))

Remélem, folytatod a sorozatos fotózást. Itt a téli miniatűrök ideje!

Írj a technikáról valamit. Hogyan fókuszáltál?

Kirtapp Creative Commons License 2011-10-16 01:29:10 67

Nagyban

http://imageshack.us/f/21/20111016005113zsdmap.jpg/

A hozzászólás:
Kirtapp Creative Commons License 2011-10-16 01:14:07 66

Reggeli -1 fokban készült stack, 17 képből.

Első stackem! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!