Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ötfelezős Creative Commons License 2011-10-15 16:02:58 376

Erről eszembe jutott egy régi élményem, nem fényképezőgép volt ugyan, csak a távcsövem. Távoli rokon kamasz nyakába akasztotta a bőrtokot, és sétáltunk nagycsaládilag a hegyen. Egyszer megálltunk beszélgetni, és azt látom, közepes irtózattal, hogy rám néz, figyel, de a tok nyitva, ő meg a két nagy lencsét masszírozza a két hüvelykével... Figyuzzál, mondom én, ezt igazából nem szokás. Nem? Kérdi. De hát miért nem? Hát, mert tudod, a bevonat, az ember zsíros keze, némi por, karcok, a kép minősége... Kár, mondja ő, mikor olyan jó sima és hűvös... :)))) Önuralomból jeles... :))))

Előzmény:
seeman Creative Commons License 2011-10-14 21:52:36 374

Ez nem anekdota lesz, hanem valóság:

a 20 év alattiak képtelenek megérteni, hogy vannak olyan objektívek, amikkel nem lehet zoomolni!!

Múltkor úgy téptem ki az egyik srác kezéből a gépemet, mert majdnem szétkapta a 180-as fixet. Megpróbálta csavargatni miden részét, de nem sikerült neki! Csak a fókuszgyűrű forgott.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!