|
|
|
|
 |
GAM3R
2011-10-14 22:18:22
|
4847
|
Az első mondat helytálló, viszont, mint Vandának is írtam, ő szinte minden egyes többnaposról kibukott az utóbbi időben. Ez több, mint képzetlenség. Jelenleg ezekkel csak magára volt veszélyes, de, ha esetleg visszatér, és ne adj isten miatt buknak többen is úgy, hogy hasonlóan széttörik magukat? Neki ezt már szabad eröltetnie. |
|
 |
varyvanda
2011-10-14 22:00:26
|
4845
|
Saul Raisinnek volt egy hasonló balesete 2006-ben, három hétig kómában is volt. Ő annyira felépült, hogy 2007-ben elindult az amerikai időfutambajnokságon. sajnos többé nem kapott orvosi engedélyt. A balesetnél az agya elég nagy területe sérült. Attól féltek, ha mégegyszer megsérül, egy kisebb sérülés is megölheti, vagy örökre megnyomorítja. Sajnos ez Solernek is kinéz. |
|
A hozzászólás:
 |
caisse
2011-10-14 21:55:18
|
4844
|
Mint elég sok dél-amerikai társa ő sem a legképzettebb... De ha teljesen felépül, 100%-ig biztos vagyok benne hogy folytatja.Bruseghinnek örülök az év eleji mizéria után azt hittem megtörik,de amit a Vueltán mutatott az elött kapalot emelek:)Jövőre erős csapatunk lesz;) |
|
Előzmény:
 |
GAM3R
2011-10-14 21:16:07
|
4842
|
Nekem Soler elég semleges, és bár jó lenne, ha visszatérne, de szerintem neki nem szabad folytatni, és abba is fogja hagyni. Ezelőtt sem volt egy olyan bringás, aki a mezőny közepén is tökéletesen biztosan kezelte az eszközt, ezek után szerintem még annyira sem lenne az. Örülnie kell, hogy túlélte, és a versenyzést hanyagolnia. Kár érte, mert jó bringás, de annak semmi értelme, hogy úgy járjon, mint szegény Weylandt. Soler legalább kapott még egy esélyt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|