|
|
|
|
 |
caisse
2011-10-14 21:55:18
|
4844
|
Mint elég sok dél-amerikai társa ő sem a legképzettebb... De ha teljesen felépül, 100%-ig biztos vagyok benne hogy folytatja.Bruseghinnek örülök az év eleji mizéria után azt hittem megtörik,de amit a Vueltán mutatott az elött kapalot emelek:)Jövőre erős csapatunk lesz;) |
|
 |
varyvanda
2011-10-14 21:51:31
|
4843
|
A Movistar edzője azt mondta, hogy a sportágba való visszatérés lehetősége extra motivációt jelent a betegnek. Ezzel együtt tudják, hogy az is hatalmas eredmény lenne , ha hamarabb megtanulna beszélni, mint a 14 hónapos gyereke. A a humanitárius szempontok is azt diktálják, hogy ne zárják ki a visszatérést, hogy ne kelljen felbontani a szerződését. Roger Legeay is addig fizette Saul Raisin fizetését, amíg le nem járt a szerződése. Amikor lejárt, utána állapította meg a csapatorvos, hogy az agysérülése miatt többé nem versenyezhet. |
|
A hozzászólás:
 |
GAM3R
2011-10-14 21:16:07
|
4842
|
Nekem Soler elég semleges, és bár jó lenne, ha visszatérne, de szerintem neki nem szabad folytatni, és abba is fogja hagyni. Ezelőtt sem volt egy olyan bringás, aki a mezőny közepén is tökéletesen biztosan kezelte az eszközt, ezek után szerintem még annyira sem lenne az. Örülnie kell, hogy túlélte, és a versenyzést hanyagolnia. Kár érte, mert jó bringás, de annak semmi értelme, hogy úgy járjon, mint szegény Weylandt. Soler legalább kapott még egy esélyt. |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|