|
|
|
|
 |
GAM3R
2011-10-14 21:16:07
|
4842
|
Nekem Soler elég semleges, és bár jó lenne, ha visszatérne, de szerintem neki nem szabad folytatni, és abba is fogja hagyni. Ezelőtt sem volt egy olyan bringás, aki a mezőny közepén is tökéletesen biztosan kezelte az eszközt, ezek után szerintem még annyira sem lenne az. Örülnie kell, hogy túlélte, és a versenyzést hanyagolnia. Kár érte, mert jó bringás, de annak semmi értelme, hogy úgy járjon, mint szegény Weylandt. Soler legalább kapott még egy esélyt. |
|
 |
varyvanda
2011-10-14 19:40:20
|
4839
|
A képen látszik az ágy felet a kis Juan Maurcio Soler fényképe. Érdekes, hogy ő még inkább indiánnak látszik, mint az apukája. :-) |
|
 |
varyvanda
2011-10-14 19:36:42
|
4838
|
Ez a Soler valami rendkívüli ember lehet. A képről úgy tűnik, mintha Patricia a saját életénél is jobban szeretné. |
|
A hozzászólás:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|