Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Albakosár Creative Commons License 2011-10-14 18:44:10 329

Kedves Henn!

Külön a külső szűrőt nem értékesíted? Régi típusú (zöld vödrös), vagy új típusú (elöl ablakos sötét színű) a Sacemed? Nekem leginkább alkatrésznek kellene, ha írnál egy árat, vagy a fgzita@freemail.hu címre egy privátot. Köszi.

Előzmény:
henn Creative Commons License 2009-09-19 16:54:20 303
Eladó egy 100x50x40cm-es (200 literes) akvárium
plusz:
fekete szekrény (egyik fogója leesett, de megvan)
fekete tető
szűrő (sacem marathon 1000)
fűtőtest
50 kg lyukacsos szikla
fekete kavics
három sárga hal (labidochromis) + egy antennás harcsa

valamint egyéb hozzá tartozó apróságok. az egész hat és fél évvel ezelőtt újonnan lett vásárolva. irányár: 50 000 forint.

érdeklődni itt, vagy csimpilimpihovamesz@gmail.com

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!