Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2011-10-12 19:50:06 12529

Köszönöm mindkettőtöknek, ki fogom próbálni. Arra azért kiváncsi vagyok, hogy a HDR mit csinál vele, ha egy képen ( a kép egy részén) egyáltalán nincsenek képpontok. Remélem akkor kényszerből csak arról a képről veszi a pixeleket, ahol van. Persze nem tudom, hogy így az átmenetek nem lesznek e sarkosak.

Előzmény:
v_sanya Creative Commons License 2011-10-11 13:33:02 12527

A PTGui az alfa csatornán kimaszkolt képrészleteket az összerakás során kihagyja.

pl. itt egy leírás:http://www.chem.ox.ac.uk/oxfordtour/Tutorial/index.asp?ID=45&pagename=Alpha%20Channel%20for%20Nadir

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!