Keresés

Részletes keresés

Pettviki Creative Commons License 2011-10-09 18:53:45 63

Mindkettőben.

A Ps szépen egymás fölé igazította mind a 7 képet, csak erősen szellemképes volt.

A Zereneben inkább egymás mellé kerültek a legyek...

A PS mindent aotomatán csinált, a Z-t most használtam először, nem ismerem a beállításait még, csak a kontraszt küszöböt állítottam 80-ra (találomra).

A hozzászólás:
Szalkó Creative Commons License 2011-10-09 09:28:53 62

A 7 expós teljes sorozatot a Zerene-ban is összeraktad, vagy csak a PS-ben?

A Zerene-ben készült kép valóban részletgazdagabb. A két kép kontrasztjában is van pici kölönbség, de az nem gond.

Előzmény:
Pettviki Creative Commons License 2011-10-08 00:44:22 59

Az 1. képet PS-el, a 2.-at Zerene St-el raktam össze az alsó 3 képpől.

 

7 expóból csak a 3 középső volt használható, valszeg bemozdultam oldalra is (térdeltem, csak a combomon tudtam megtámasztani a könyököm).

 

Nem tudom, mennyire látszik a különbség, de a PS eléggé maszatol, viszont nem kellett retusálni, csak a széléből vágtam egy kicsit, mert színtelen csíkok voltak benne.

A Zereneben eltüntettem kevés szellemképet a növény szőrei körül, de összességében sokkal jobb képet csinált.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!