|
|
|
|
 |
Pettviki
2011-10-09 18:53:45
|
63
|
Mindkettőben.
A Ps szépen egymás fölé igazította mind a 7 képet, csak erősen szellemképes volt.
A Zereneben inkább egymás mellé kerültek a legyek...
A PS mindent aotomatán csinált, a Z-t most használtam először, nem ismerem a beállításait még, csak a kontraszt küszöböt állítottam 80-ra (találomra). |
|
A hozzászólás:
 |
Szalkó
2011-10-09 09:28:53
|
62
|
A 7 expós teljes sorozatot a Zerene-ban is összeraktad, vagy csak a PS-ben?
A Zerene-ben készült kép valóban részletgazdagabb. A két kép kontrasztjában is van pici kölönbség, de az nem gond. |
|
Előzmény:
 |
Pettviki
2011-10-08 00:44:22
|
59
|
Az 1. képet PS-el, a 2.-at Zerene St-el raktam össze az alsó 3 képpől.
7 expóból csak a 3 középső volt használható, valszeg bemozdultam oldalra is (térdeltem, csak a combomon tudtam megtámasztani a könyököm).
Nem tudom, mennyire látszik a különbség, de a PS eléggé maszatol, viszont nem kellett retusálni, csak a széléből vágtam egy kicsit, mert színtelen csíkok voltak benne.
A Zereneben eltüntettem kevés szellemképet a növény szőrei körül, de összességében sokkal jobb képet csinált.
 
  
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|