Keresés

Részletes keresés

Szalkó Creative Commons License 2011-10-09 09:28:53 62

A 7 expós teljes sorozatot a Zerene-ban is összeraktad, vagy csak a PS-ben?

A Zerene-ben készült kép valóban részletgazdagabb. A két kép kontrasztjában is van pici kölönbség, de az nem gond.

A hozzászólás:
Pettviki Creative Commons License 2011-10-08 00:44:22 59

Az 1. képet PS-el, a 2.-at Zerene St-el raktam össze az alsó 3 képpől.

 

7 expóból csak a 3 középső volt használható, valszeg bemozdultam oldalra is (térdeltem, csak a combomon tudtam megtámasztani a könyököm).

 

Nem tudom, mennyire látszik a különbség, de a PS eléggé maszatol, viszont nem kellett retusálni, csak a széléből vágtam egy kicsit, mert színtelen csíkok voltak benne.

A Zereneben eltüntettem kevés szellemképet a növény szőrei körül, de összességében sokkal jobb képet csinált.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!