Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2011-10-07 21:26:19 12517

Kösz, javítottam (azért maradt benne még egy kicsi). Valószínűleg túl sok kontrolpontot töröltem, amikor javítani akartam az illesztést. Egy korábbi változatban még jó volt.

Előzmény:
SzaboZ-ptx Creative Commons License 2011-10-07 06:15:16 12515

Nincs gond a pozícióval. Szerintem ez így is jó.

Az éjszakai képen van egy illesztési hiba Liszt Ferenctől jobbra. A 3. ablak és a tető el van csúszva a bejárat felett.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!