|
|
|
|
 |
monyesz
2011-10-08 12:53:20
|
60
|
Azért írtam, hogy nem feltétlenül jó megoldás. Lehet persze olyan helyzet, amikor alkalmazható. |
|
A hozzászólás:
 |
jcsapo
2011-10-07 20:54:30
|
58
|
Ha a tárgytávolsághoz képest nem jelentős az elmozdulás, akkor a programok nagyon szépen összerakják a sorozat képeit. Az ilyen technikákhoz gyártanak is segédberendezéseket, amelyek léptetőmororral végzik a lépés sorozatokat. |
|
Előzmény:
 |
monyesz
2011-10-07 20:27:16
|
57
|
Az nem feltétlenül jó megoldás, hiszen a tárgytávolság is változik, azzal viszont nem tudnak a programok sem mit kezdeni ! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|