Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Toruss Creative Commons License 2011-10-07 18:58:30 24443

Így már értem.

Köszi a linket, megkérdezem ott is.

Előzmény:
atill_a Creative Commons License 2011-10-07 18:08:36 24442

Az objektív és az érzékelő felbontása közötti kapcsolatra gondoltam.

Viszont elképzelhető, hogy bővebb, ill. pontos választ kapnál, ha  a megfelelő topicban kérdezősködnél ;)

/nyugi, nem akarlak elzargatni, csak mivel ott sony vázakat használnak, mindenre fogsz pontos választ kapni.../ 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!